Іванка КСЬОНЗОВИЧ

На сьогодні дедалі більше родин в Україні звертаються до фахівців із нерухомості, щоб придбати помешкання. Купівля квартири чи приміського будинку є справді відповідальною справою. А тому в нагоді може стати досвід рієлторів.

Житло на будь-який смак — так можна охарактеризувати сьогоднішній стан ринку нерухомості у Львові. Якщо Ви мрієте стати власником сучасного помешкання, обов’язково розгляньте схеми за якими купують нерухомість. А це — купівля квартири через фонди фінансування будівництва (фонд відстоює права своїх довірителів, контролює строки та якість будівництва). Однією з нових пропозицій є купівля квартири з використанням цінних паперів.

Мережа аґентств нерухомості «Ваш комфорт» працює на ринку України вже третій рік поспіль і пропонує своїм клієнтам найширший перелік квартир у новобудовах, а також квартири на вторинному ринку, комерційну та промислову нерухомість, розробку та реалізацію інвестиційних концепцій забудови. В аґентстві працюють досвідчені спеціалісти, які за короткий термін допоможуть придбати або орендувати потрібну Вам нерухомість.

«У нашому аґентстві здійснюється детальна юридична перевірка документів під час купівлі квартири на вторинному ринку», — розповідає «Поступу» керівник мережею аґентств нерухомості «Ваш комфорт» Андрій Пальчин. — «У нас клієнт зможе вибрати помешкання, яке відповідатиме всім його вимогам. Окрім цього, співпрацюючи з нами клієнт зекономить час та уникне зайвих ризиків».

Мережа аґентств нерухомості «Ваш комфорт» пропонує якісно нові послуги на львівському ринку нерухомості. На сьогодні успішно функціонує відділ оренди (житла та комерційної нерухомості), відділ продажу житла на вторинному ринку, відділ комерційної нерухомості. Проте цьогоріч одним із пріоритетних напрямків роботи аґентства є продаж помешкань у новобудовах.

Чому львів’яни звертають особливу увагу на новобудови? Насамперед через зручне розташування квартир поліпшеного планування, з усіма необхідними вигодами, а саме: постійним водопостачанням, автономним опаленням, окремими санвузлами, безшумними ліфтами тощо. Зазвичай, це цегляні або монолітноцегляні будинки, які зводяться за індивідуальними проектами. Переважна більшість з них має підземний паркінг або гаражі.

Аґентство нерухомості «Ваш комфорт» тісно співпрацює з багатьма інвестиційними та будівельними компаніями щодо ексклюзивного продажу новобудов, зокрема з «Комфорт-Буд», ІК «Комфорт-Інвест» тощо. Це ті компанії, які зарекомендували себе як надійні будівельні організації, що гарантують якість зведеного житла, а також дотримання термінів виконання будівельних робіт.

Перелік об’єктів, які пропонує аґентство нерухомості «Ваш комфорт», досить великий. Тут і елітне житло, і так звані «клубні» будинки, які мають обмежену кількість квартир з поліпшеним плануванням (два санвузли, просторі кухні та холи). Зокрема, такий нині зводиться на вулиці Коціловського (район Погулянки). Ще одна новобудова постане незабаром на вул. Вашинґтона. Крім усіх вигод, мешканці цього будинку отримають можливість насолоджуватися прекрасними краєвидами нашого міста. Квартири поліпшеного планування можна придбати і в дяв’ятиповерхівці за адресою: вул. Сахарова, 82. Цей будинок має зручне розташування й транспортне сполучення.

За інвестиційним проектом ІК «Комфорт-Інвест» сьогодні відбувається спорудження житлового комплексу «Простір комфорту» за адресою Генерала Юнаківа (бічна Шевченка). Це вдале поєднання сучасного комфортного житла та офісних приміщень, з розвинутою інфраструктурою в центральній частині Львова. Концепція комплексу — «місто у місті» дозволить забезпечити мешканців повним спектром послуг. Живучи в цьому кварталі, ділова людина отримає найголовніше — компактне розміщення квартири, офісу, дитячого садочка, що дозволить зекономити час, швидко та легко вирішити щоденні турботи. Після введення цих будинків в експлуатацію гарантоване високоякісне сервісне обслуговування та охорона спеціальними підрозділами Групи компаній «Комфорт».

Тут також може надати на вибір помешкання в багатоповерхових будинках, що на вулицях Грінченка, Шевченка, Величковського, Вашинґтона тощо.

Мережа аґентств нерухомості «Ваш комфорт» пропонує не лише традиційні будівельно-інвестиційні проекти, але й ексклюзивні проекти на будівництво котеджних містечок поблизу Львова (Солонка, Сокільники) з власною розвиненою інфраструктурою та всіма вигодами (автономне опалення, цілодобове водопостачання). Тут планується відкриття магазинів, спорудження дитячих майданчиків.

За словами Андрія Пальчина, фінансовим партнером аґентства нерухомості «Ваш комфорт» є «Кредитбанк Україна». «Наші клієнти мають можливість до 70% вартості квартири сплатити за рахунок кредиту. Адже власна квартира чи будинок, — це впевненість у завтрашньому дні та вигідне вкладення капіталу. До речі, фахівці аґенства готують документи, необхідні для отримання позики. Саме оформлення кредиту здійснюється в найкоротші терміни, навіть за день».

Пошук нової квартири не перетвориться на проблему, якщо підійти до цього завдання грамотно. Аґентство нерухомості «Ваш комфорт» володіє електронною базою даних (щодня нові пропозиції), тому Вам швидко запропонують квартиру на Ваш вибір.

«Крім цього, скориставшись послугами аґентства нерухомості «Ваш комфорт», коментує «Поступу» керівник мережею аґентств нерухомості «Ваш комфорт», наші клієнти можуть стати учасниками дисконтної програми. І як результат отримувати знижки на товари в торгових мережах «Ерго», «Фокстрот», «Секунда», Торговий дім «Кармен», компанії «Грифон», «Ценітех», «Світ комфорту», а також в Універсальному банку розвитку та партнерства тощо. Дисконтною карткою зможуть користуватися клієнти, які придбали через аґентство квартиру на вторинному ринку чи в новобудовах, а також нові власники комерційних об’єктів

от POSTUP