«Дніпро-1» розгромив «Динамо» в матчі УПЛ та завдав киянам найбільшої поразки в історії чемпіонатів України.

Футбольні клуби «Динамо» та «Дніпро-1» одними з останніх розпочали виступ у новому сезоні чемпіонату України з футболу. Перший тур команди пропускали, оскільки посеред тижня грали в єврокубкових матчах, натомість у другому турі зіграли між собою на стадіоні «Арена Львів».

«Дніпро-1» розбило «Динамо» з результатом 3:0, завдавши киянам другої поспіль розгромної поразки в усіх турнірах.

У першому таймі гол за «Дніпро-1» забив Едуард Сарапій, на початку другого тайму подвоїв перевагу своєї команди Олександр Піхальонок, а уже в компенсований час остаточний рахунок встановив Валентин Рубчинський — 3:0.

«Динамо» вп’яте в історії чемпіонатів України програло з рахунком 0:3. Це найбільша поразка в історії київського клубу. Попередні 4 такі поразки – одного разу від «Металіста», тричі – від «Шахтаря».

Разом з тим, донецький «Шахтар» здобув першу перемогу у новому розіграші чемпіонату України. У другому турі «Гірники» завдали поразки криворізькому «Кривбасу» з рахунком 1:0.