Члени районних організацій партії ВО «Батьківщина» та БЮТ Львівщини надіслали відкрите звернення голові партії ВО «Батьківщина», лідеру БЮТ Юлії Тимошенко з проханням відновити справедливість і поновити Ярослава Дубневича в рядах партії. Про це повідомили ініціатори звернення.

Подаємо текст звернення цілком і зі збереженням стилістики:

«Напередодні президентських виборів нам, рядовим членам районних організацій ВО «Батьківщина» та БЮТ на Львівщині, вкрай залежить на збереженні та зміцненні авторитету нашої партії та БЮТ в області. Не останню роль у цьому процесі відіграє діяльність депутатського корпусу БЮТ всіх рівнів і, передусім, поведінка наших однопартійців у складі найвищого органу представницької влади області – Львівській обласній раді.

Ми всі занепокоєні інформацією про рішення бюро Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» щодо виключення з партії одного із найдієвіших партійців Ярослава Дубневича. Вважаємо це рішення незаконним, несправедливим, упередженим та шкідливим і рішуче заперечуємо проти нього. Такі дії обласного керівництва БЮТ шкодять, насамперед, авторитету партії та БЮТ.

Депутата Львівської облради, першого заступника голови фракції БЮТ Ярослава Дубневича ми знаємо не лише з інформаційних повідомлень в газетах та виступів на обласному телебаченні. Це один із небагатьох депутатів облради, який систематично працює над вирішенням соціальних та економічних проблем мешканців наших районів і особисто приймає участь у реалізації партійних проектів в районах і селах Львівської області.

Ми звертаємося з проханням до Вас, шановна Юліє Володимирівно, вплинути на керівництво ЛОО ВО «Батьківщина», відновити справедливість і поновити Ярослава Дубневича в рядах партії. Адже це справді достойна людина, яка багато доклалася до того, щоб мешканці Львівщини поважали нашу політичну силу.

Станом 8 вересня під зверненням на підтримку депутата Львівської облради, члена БЮТ Ярослава Дубневича підписалися понад 200 членів районних організацій ВО «Батьківщина». Збір підписів продовжується».

Додамо, що ЛОО ВО «Батьківщина» очолює нардеп Іван Денькович.

Також нагадаємо, що 6 вересня на засіданні бюро Львівської обласної організації партії «ВО Батьківщина» депутата Львівської обласної ради Ярослава Дубневича було виведено зі складу обласного бюро та виключено з лав партії. «За» відповідне рішення проголосувало чотирнадцять членів Львівського обласного бюро «ВО Батьківщини». Про це повідомила прес-служба БЮТу у Львівській області.

На порядку денному стояло питання «Про виконання рішення бюро Львівської обласної партійної організації від 29 червня 2009 року «Про рекомендацію кандидатури на посаду першого заступника голови обласної ради»».

Подаємо витяг з протоколу бюро:

«Заслухавши та обговоривши питання про ситуацію у фракції «Блоку Юлії Тимошенко» у Львівській обласній раді, бюро Львівської обласної організації партії «ВО Батьківщина» відзначає, що перший заступник голови фракції Я.Дубневич, як член обласного партійного бюро свідомо прийняв рішення про висунення кандидатури Р.Ілика без погодження з бюро обласної партійної організації; свої дії спрямував на дестабілізацію ситуації та на розкол у фракції, що виявилось у скликанні зборів фракції без погодження з головою фракції; перевищивши свої повноваження подав листа від імені фракції голові обласної ради з пропозицією на посаду першого заступника голови ради пана Ілика Р.Р. всупереч рекомендації обласного бюро.

Бюро Львівської обласної партійної організації постановляє:

1. За грубе порушення п.3.6. Статуту партії та пп.5.2(абзац 5), 7.3, 7.8 та 7.9 Положення про фракцію «Блок Юлії Тимошенко», які виявились в антипартійних та антистатутних діях, в розкольницькій діяльності, що завдало шкоди іміджу партії та фракції, –

1.1 – Вивести Дубневича Ярослава Васильовича зі складу бюро Львівської обласної партійної організації.

1.2 – Виключити Дубневича Ярослава Васильовича з партії «ВО «Батьківщина»».

от POSTUP