Сіамські близнюки з індійського штату Пенджаб з талантом до ремонту техніки влаштувалися на держслужбу електриками та почали отримувати дві зарплатні. Про це повідомляє видання The Mirror.

19-річні сіамські близнюки Сохна та Мохна Сінгх жили у притулку в індійському штаті Пенджаб з того часу, як у дитинстві в Нью-Делі їх залишили батьки. У близнюків дві пари рук, два серця, дві нирки та два спинні мозку. Однак у чоловіків одна на двох печінка, жовчний міхур, селезінка та ноги. Лікарі відмовилися розділяти близнюків, оскільки вважали таку операцію надто ризикованою. Внаслідок хірургічного втручання один із братів міг би загинути.

З юного віку брати вміли вправно лагодити речі і намагалися допомагати в ремонті будь-яких зламаних приладів у притулку. Наразі вони вперше знайшли роботу. Близнюки вразили керівництво енергетичної компанії, коли прийшли на стажування та продемонстрували захоплення електрикою.

Сінгхі працюють електриками в Енергетичній корпорації Пенджабу та отримують дві зарплати по 10 тисяч рупій на місяць. «Ми вдячні владі Пенджабу за те, що вона визнала наш талант», — зазначили Сінгхі.

Головний виконавчий директор компанії Відень Парсад заявив, що брати продемонстрували глибокі знання у техніці. Сінгхів найняли відповідно до квоти на працевлаштування інвалідів.

Раніше повідомлялося, що мешканка індійського міста Шахджаханпур, штат Уттар-Прадеш, народила сіамських близнюків. У дітей один на двох шлунок і більшість життєво важливих органів. При цьому у них дві ноги та чотири руки.

от POSTUP