Голова КНР Сі Цзіньпін пообіцяв «розбити голову» будь-яким зовнішнім силам, які хочуть поневолити Китай. Про це він заявив на урочистій церемонії на честь столітнього ювілею Комуністичної партії Китаю.

Лідер зазначив, що китайський народ виступає за справедливість і не боїться насильства, він ніколи не принижував і не поневолював інші нації. «У той же час китайський народ не сприймає спроб зовнішніх сил третирувати, пригнічувати і поневолювати його. А той, хто надумає спробувати це, натрапить на залізну стіну плоті і крові китайського народу чисельністю 1,4 мільярда чоловік і розіб’є собі голову », — підкреслив він.

Сі Цзіньпін додав, що Китай буде переймати досвід у інших країн, проте не потерпить «зарозумілих повчань» на свою адресу. За його словами, настала нова епоха, коли світові держави більше не зможуть нав’язувати КНР нерівноправні договори, китайська нація піднялася на ноги і не дозволить кому б то не було розпоряджатися її долею.

Голова також заявив, що влада країни повинна перетворити Народно-визвольну армію Китаю (НВАК) в одні з найсильніших збройних сил світу для захисту національної безпеки. Він особливо наголосив на важливості модернізації та захисту китайського суверенітету.

от admin