Samsung випустила оновлення системи для смартфона, що з’явився сім років тому. Про це повідомляє портал XDA Developers.

Журналісти видання зауважили, що представлений у 2015 році телефон Galaxy J7 отримав оновлення системи. Апдейт під номером J700FXXU4BVG2 включив ряд невеликих оновлень — зокрема, патч для поліпшення стабільності прийому сигналу GPS. Автори зазначили, що не знайшли в апдейті виправлень систем безпеки, які зазвичай можна побачити у подібних релізах.

За словами фахівців, апдейт з’явився для раритетного смартфона раптово. Виробники смартфонів зазвичай рідко випускають різні сервісні оновлення для визнаних застарілих пристроїв. Останній апдейт для апарата з’явився у 2018 році, телефон працює на базі ОС Android 6.0.1 Marshmallow.

Samsung Galaxy J7 має 5,5-дюймовий дисплей Super AMOLED, процесор Snapdragon 615, 1,5 гігабайта оперативної та 64 гігабайти вбудованої пам’яті, основну камеру роздільною здатністю 13 мегапікселів. Апарат оснащений акумулятором ємністю 3000 міліампер-годин.

Наприкінці липня інсайдери розповіли, що Samsung заради економії перестане оснащувати доступні телефони додатковою камерою. Так, заплановані на майбутнє смартфони Galaxy A24, Galaxy A34 та Galaxy A54 мають отримати три модулі камери замість чотирьох.

от POSTUP