Ірина ЯНКЕВИЧ

У кожного із нас рано чи пізно з’являється потреба оновити помешкання чи офіс, що, відтак, призводить до СТАНУ РЕМОНТУ. У дитинстві це було, радше, очікування чогось нового та цікавого.

Нині слово “ремонт” лунає як вирок або діагноз, якщо не спробувати поставитися до процесу як до нагоди проявити себе або просто розпочати нове життя.

Отже, ВИ – в процесі ремонту. Це може бути помешкання у щойно зведеному будинку або ж ВАША вже давно обжита оселя. У кожному разі продукція Торгівельної марки “ФЕРОЗІТ” – це саме те, що ВАМ потрібно, щоб цей процес приніс ВАМ мінімум проблем і максимум задоволення. Залежно від стану приміщення, ВАМ можуть знадобитися різні групи продукції: штукатурки та шпаклівки на основі цементу або гіпсу, клейові суміші різного призначення, акрилові шпаклівки та штукатурки, готові до застосування, ремонтні суміші та цілий спектр грунтовок – протигрибкових, водовідпірних і грунтовка гф-021..

ВИ ремонтуєте приміщення, отже, ВАМ ніяк не обійтися без гіпсових сумішей. Саме вони завдяки властивостям гіпсу – природного кондиціонера, який регулює вологість у приміщенні, створять у ВАШІЙ оселі чи офісі відповідний мікроклімат. Використання для внутрішніх оздоблювальних робіт сумішей саме ТМ “ФЕРОЗІТ” забезпечить стінам ВАШОГО приміщення природне дихання, бездоганний вигляд, а ВАМ – економію коштів і задоволення від роботи. Особливі властивості нашої продукції обумовлені наявністю в їхньому складі модифікуючих добавок виробництва провідних фірм Заходу: Wacker, Wolff Cellulosics, Clariant, Rhodia.

Якщо необхідно вирівняти щойно поставлену цегляну або бетонну стіну чи попрацювати по старій штукатурці, гіпсова штукатурка “ФЕРОЗІТ 250” зробить це за ВАС. Якщо ж ВИ будівельник, маєте великий об’єм роботи, але в наявності штукатурна машина, то можна значно підвищити продуктивність праці та зекономити кошти, використовуючи “ФЕРОЗІТ 252” – гіпсову штукатурку для машинного нанесення. Попередньо вирівнявши поверхню, ВИ можете її довести до практично ідеально рівного стану за допомогою універсальної гіпсової шпаклівки “ФЕРОЗІТ 310”. Якщо надалі ВИ плануєте помалювати приміщення у світлі тони, ВАМ знадобиться фінішна гіпсова шпаклівка “ФЕРОЗІТ 320”, яка зробить поверхню абсолютно рівною і надасть їй додаткової білизни, що дозволить значно зменшити витрати інтер’єрної фарби. Лишень не забудьте попередньо обробити основу універсальною грунтовкою “ФЕРОЗІТ Грунт 2” і відрегулювати за рахунок цього поглинання таких недешевих високоякісних інтер’єрних фарб. Зрештою, ідеально рівної поверхні можна досягнути, використовуючи такий популярний сьогодні гіпсокартон. Фахівці знають, що для встановлення таких плит використовують металеві профілі. Але існує ще один метод із використанням спеціального клею “ФЕРОЗІТ 120” – для гіпсокартону. Уже встановлені плити в місці стикування необхідно зашпаклювати стартовою гіпсовою шпаклівки “ФЕРОЗІТ 335” за допомогою поліпропіленової сітки. Це дозволить запобігти тріщинам у місцях стикування гіпсокартонних плит.

А хто з нас у дитинстві не складав мозаїку? Однією з новинок сезону 2002 року є акрилова декоративна штукатурка “МОЗАЇКА” – “ФЕРОЗІТ 10”. Ми можемо запропонувати ВАМ 40 відтінків цього продукту, а при замовленні великої партії – виготовити індивідуально штукатурку саме тієї кольорової гами, яка найкраще пасуватиме до ВАШОГО інтер’єру. Варто пам’ятати, що перш ніж наносити високоякісну декоративну штукатурку “ФЕРОЗІТ 10”, поверхню слід обробити грунтувальною фарбою “Ферозіт Грунт 11”, яка значно покращує адгезію до основи.

Саме час згадати про ванну кімнату і басейн. Але заради справедливості варто зауважити, що ця плитка таки гарна і високоякісна. Тому покласти керамічну плитку високого ґатунку на цементно-пісковий розчин не підніметься рука в жодного поважаного майстра. Отже, виникає логічне запитання: чим же клеїти? Логічне запитання – логічна відповідь: “ФЕРОЗІТОМ 100”, вдосконаленою клейовою сумішшю на основі цементу з полімерними модифікаторами, яка характеризується підвищеною адгезією, пластичністю, тривалим часом відкритої роботи і має чудову репутацію на ринку відповідної продукції . А може, ВАМ потрібно приклеїти плитку, не збиваючи старої?

А може, у ВАС підлога з підігрівом чи фонтан у подвір’ї потрібно облицювати? Тоді ВАМ не обійтись без універсального СУПЕРклею “ФЕРОЗІТ Супер” – він задовольнить будь-яку потребу, якщо облицьовується зовнішня поверхня, рухома поверхня, поверхня з підігрівом, стара плитка або басейн.

Якщо стіна, на яку ВАМ необхідно покласти плитку, просто цегляна, то цементна штукатурка “ФЕРОЗІТ 220” підготує та вирівняє основу якнайкраще. Окрім того, ванна кімната потребує додаткової гідроізоляції, яку можна забезпечити гідроізоляційною шпаклівкою “ФЕРОЗІТ 360”. При профілактиці чи боротьбі з грибками, лишайниками, різноманітними бактеріями незамінимими й ефективними є “ФЕРОЗІТ Грунт 7” (протигрибковий засіб) і “ФЕРОЗІТ Грунт 9” (протигрибкова грунтовка) – новинки сезону 2002 року.

Зазвичай інструкції на упаковках – максимум інформації для майстрів щодо застосування того чи іншого продукту. Бракує практичних знань і можливості довідатись якнайбільше про те, як правильно й ефективно працювати з матеріалами. Тому Торгівельна марка “ФЕРОЗІТ” пропонує усім, хто будує або ремонтує, долучитися до роботи практичних семінарів із застосування продукції , які стартували на гуртівнях міста 16 серпня 2002 року. Додаткову інформацію для зацікавлених осіб ми готові надати за тел.: 96-62-00 або 96-62-04. А на завершення хочеться наголосити: якщо ВИ ремонтуєте самотужки, пам’ятайте, що продукцію ТМ “ФЕРОЗІТ”можете придбати в усіх будівельних магазинах та на гуртівнях міста і Західного регіону. Якщо ВИ надаєте ремонтно-будівельні послуги, то ТМ “ФЕРОЗІТ” як виробник пропонує взаємно-вигідні умови співпраці, а також консультації та поради технолога і практичні семінари стосовно продукції. Якщо ВИ продаєте продукцію “ФЕРОЗІТ”, будьте певні – це високоякісний конкурентний продукт на ринку будівельних матеріалів, без якого вже навіть важко уявити як найменшу крамничку, так і велику гуртівню.

от POSTUP