У фіналі запливу чоловіків на 1 500 метрів вільним стилем Олімпіади-2020 у Токіо срібну медаль здобув українець Михайло Романчук, поступившись американському плавцю.

У фіналі змагань взяли участь двоє українських плавців – Михайло Романчук і Сергій Фролов.

«Золото» виграв американець Роберт Фінке, а срібну медаль здобув Михайло Романчук.

«Бронзу» завоював Флоріан Веллброк з Німеччини.

Фінке прийшов до фінішу з результатом за часом 14:39:65, Романчук – 14:40:66. Веллброк проплив дистанцію за 14:40:91.

Фролов фінішував 8-м.

Для України це перша срібна медаль на Олімпіаді-2020. До цього українські спортсмени здобули п’ять бронзових нагород.

27 липня український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Українець виграв півфінал на дистанції 800 метрів із результатом 7.41.28. Таким чином, він встановив Олімпійський та національний рекорд.

Український плавець Михайло Романчук виграв бронзову медаль у запливі на 800 метрів вільним стилем, напередодні він встановив олімпійський рекорд.

Тим часом українська тенісистка і шоста ракетка рейтингу WTA Еліна Світоліна переграла представницю Казахстану Єлену Рибакіну у зустрічі за «бронзу» Олімпіади-2020 у Токіо.

У першому сеті українка поступилася Рибакіній (6:1). Другий сет був за Світоліною (7:6(5)).

У третьому вирішальному сеті перемогу здобула українка (6:4). Гра тривала більше 2-х годин.

Це була третя зустріч спортсменок. До того кожна з них виграла по одній грі.

Бронза Світоліної — це перша медаль для України у тенісі на Олімпійських іграх та 5-та нагорода (усі бронзові — ред.) для українських спортсменів на Олімпіаді-2020 у Токіо.

Рибакіна з Казахстану займає 20 позицію у рейтингу WTA, Світоліна – 6-та.

У чоловічій грі за «бронзу» перша ракетка світу серб Новак Джокович поступився іспанцю Пабло Каррено-Бусту.

У поєдинку 1/2 фіналу українка програла Маркеті Вондроушовій з Чехії (№42 у всесвітньому рейтингу).