Юрій ТИШКУН

Олександр Пономарьов заперечує заяву керівництва телеканалу Студія «1+1» про те, що він нібито ввів телеканал у оману стосовно участі дочки лідера «Нашої України» Віталіни Ющенко в грі «Форт Буаяр». Про це співак заявив відразу після того , як його команда приїхала в Україну із Франції, де відбувалися зйомки гри. Як стверджує Пономарьов, прізвища остаточного складу його команди, зокрема прізвище Ющенко, були відомі каналу Студія «1+1» щонайменше за місяць до зйомок.

Як уже писав «Поступ», генеральний директор Володимир Оселедчик пояснив заборону Ліні Ющенко брати участь у зйомках програми «Форт Буаяр» тим, що її для участі в команді було заявлено як «Віталіну Юрченко» й на це прізвище було оформлено проїзні документи. «Це легко перевірити — у компанії «Ейр Франс» зберігаються копії усіх квитків. Саме за цим квитком на чуже ім’я й прибула до Франції Віталіна Ющенко», — твердив гендиректор.

Оселедчик також заявив: «Телеканал не бажає перетворювати свої шоу-програми на інструмент політичної реклами та отримувати претензії щодо створення нерівних умов для всіх суб’єктів політичного процесу». За його словами, «у шоу-програмах «1+1″ ніколи не було членів родин Кучми, Януковича, Литвина, Медведчука, Тимошенко, Мороза чи будь-кого іншого, приналежного до політичної еліти».

Втім, заява Оселедчика не доводить, чому програма «Форт Буаяр» є аполітичною, адже в тому ж самому коментарі стосовно інциденту з Ліною Ющенко керівник «Плюсів» зазначив, що «саме напередодні цієї конфліктної ситуації (із командою Пономарьова — Авт.) у цьому шоу («Форт Буаяр» — Авт.) знімалася команда українського парламенту, і серед них — депутат від «Нашої України» Юрій Павленко».

Тож виникає резонні запитання: «Хіба парламентарії — це не члени політичної еліти? І хіба їхня участь у розважальному шоу його політизацією?» Тим паче, що той самий Юрій Павленко є лідером Молодіжної партії України, яка входить до складу блоку Ющенка.

Говорячи про закиди Оселедчика, Пономарьов зазначив, що він запропонував Ліні Ющенко стати членом команди після того, як телеканал попросив замінити одного з її учасників. До того ж співак зазначив: «Мене ніхто не обмежував у виборі моєї команди».

Він розповів, що коли вже список членів команди було складено, всі прізвища учасників команди повідомили керівництву телеканалу телефоном. Як наголосила дружина Пономарьова Олена Мозгова, «ніяких письмових списків я (Мозгова — Авт.) не давала, тому що канал від мене їх не вимагав».

Стосовно Ліни Ющенко Мозгова зазначила: «Я заповнила лише одну анкету телефоном. Запитали ім’я, прізвище. Прізвища батьків не запитували». До того ж під час підготовки до від’їзду керівникові команди «разів п’ять» телефонували з телеканалу й перепитували саме про Віталіну Ющенко.

Команда Пономарьова наводить ще один серйозний аргумент на користь того, що представники телеканалу точно знали, хто входить до команди: «Після приїзду в містечко Ля Рошель, де проводилися зйомки, всі члени команди, у тому числі й Віталіна Ющенко, в готелі підписали анкети учасників програми, де було вказано їхні правильні прізвища».

Пономарьов визнав, що авіаквиток дочки Ющенка було виписано на прізвище Юрченко, але сказав, що цей «ляп» зробили не члени його команди, адже, крім авіаквитка Ліни Ющенко, виписаного «на чуже ім’я» Юрченко, помилку було допущено й у авіаквитку Петра Нікорака, якого записали Нікоракою, — повідомила Олена Мозгова.

Наразі вся команда Пономарьова перебуває на Батьківщині. Контракту ж про участь у змаганнях у Ля Рошелі члени команди вирішили не підписувати. Рішення про це було затверджено ще в середу ввечері. Пономарьов пояснив це рішення просто: «Якщо з дівчиною йдеш у кінотеатр і немає двох квитків, то не купиш же один, а дівчину не залишиш (під кінотеатром — Авт.)». І додав: «Якщо було б відмовлено будь-якому іншому учасникові нашої команди, то реакція була б та сама». До того ж він наголосив, що його «дружні стосунки з Ліною не пов’язані з політикою».

от POSTUP