Депутати від фракції «Голос» заявляють, що Ярослава Железняка звільнили з посади голови фракції, сам Железняк і партія це заперечують.

Нардеп із «Голосу» Ольга Стефанишина у Facebook написала: «Роботу фракції «Голос» розблоковано!

Сьогодні Ярослава Железняка було звільнено з посади голови фракції. Таке рішення було ухвалено більшістю фракції ще в липні місяці. Сьогодні його з трибуни зачитав голова Верховної Ради, що автоматично означає: ця людина не очолює нашу фракцію».

За її словами, на наступному засіданні фракції фракція має обрати нового керівника та заступника «в цивілізований спосіб».

Листа за підписом 11 членів «Голосу» про звільнення Железняка зачитав спікер Ради Руслан Стефанчук. Після озвучування його змісту репліку попросив Железняк.

Він заявив, що цей лист «юридично нікчемний, не несе жодних наслідків», і що він залишається головою фракції «Голос» у ВР.

«Що знову сталося у фракції? Та нічого. Все залишається як є, я – глава фракції «Голос», Рома Костенко – заступник. Справедливість біснується окремо.

Що була за заява в кінці засідання? Звичайне оголошення непотрібної інформації. Ну в черговий раз колеги в законах не розібралися, забули про необхідність 14-ти голосів для кадрових рішень, та ще й протокол фракції вирішили підробити. І чомусь вирішили повідомити про це всій країні знову», сказав Железняк.

У партії пояснили, що згідно з положенням про депутатську фракцію «Голос» у ВР, рішення про висловлення недовіри голові фракції приймається не менше ніж ⅔ голосів від складу фракції, а це 14 голосів народних депутатів.

У партії додали, що «ні фракція «Голос» у парламенті, ані Політрада партії не ухвалювала рішення про висловлення недовіри та звільнення Железняка з посади голови фракції», тому він залишається головою фракції.

Нагадаємо, у червні 10 народних депутатів із парламентської фракції «Голос» оголосили про створення у Верховній Раді окремого об’єднання «Справедливість» і висловили недовіру керівнику фракції, в якій вони залишаються.

Тоді повідомлялося наступне:

10 народних депутатів із парламентської фракції «Голос» оголосили про створення у Верховній Раді окремого об’єднання «Справедливість» і висловили недовіру керівнику фракції, в якій вони залишаються.

«Вчора, керівництво партії та фракції перетнуло червону лінію й остаточно поховали партію та фракцію. Саме тому ми, 10 народних депутатів, об’єдналися у групу «Справедливість», щоб і надалі відстоювати інтереси українців, а не керівництва партії та фракції чи олігархів», розповіла тоді Олександра Устінова.

10 нардепів – це рівно половина від складу фракції «Голосу» в парламенті.

До об’єднання «Справедливість» увійшли: Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Наталя Піпа, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Володимир Цабаль, Андрій Шараскін, Ярослав Юрчишин.

Депутати тоді звинуватили керівництво партії в «узурпації влади та паплюженні принципів демократії, що призвели до фактичного знищення іміджу партії та фракції», у підтримці голосувань за «дерибани» столичної землі, бажанні знищити антикорупційні органи та «договорняках».

Згадали вони і скандальне голосування за відтермінування введення норм закону про повномасштабний дубляж фільмів та серіалів українською мовою на телебаченні.

Крім цього, народні депутати висловили недовіру керівнику фракції Ярославу Железняку. «Він порушує закон та положення про фракцію і понад квартал ігнорує обов’язок скликати та вести засідання фракції», – йшлося в заяві з трибуни.

Також депутати заявили, що ініціюють виключення з фракції голови партії Кіри Рудик, як депутатки, що має більше 50% прогулів.

«Нагадаємо, ми у програмі партії на парламентських виборах обіцяли забирати мандат у тих, хто прогулює більше половини засідань. Час виконувати обіцянки починаючи з себе», – додали нардепи.

Усі нардепи залишаються у фракції та не планують із неї виходити. Поки що об’єднання «Справедливість» не має юридичного статусу.

«З фракції виходити не плануємо, хай вони йдуть», – заявив Юрчишин «Українській правді».

Також тоді повідомлялося, що 10 нардепів уже створили свій сайт, на якому заявляють, що «Голос» рейдернули: «Владу в «Голосі» захопили люди, що не мають нічого спільного з цінностями, які декларувала партія».

Раніше про свій вихід із партії оголосив один з її засновників, шоумен Сергій Притула, деякі інші партійці, а частина територіальних осередків заявили про свою ліквідацію.

POSTUP — ПОСТУП
№147 (591), 5 ВЕРЕСНЯ 2000 року


PDF — ст.01 ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата «Поступу»
·Цвинтар нарешті відбудують
·Верховна Рада виходить в ефір
ТОЧКА ЗОРУ
·Свобода слова на вагу судових позовів
·Про правду і кривду
ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Підприємці Львівщини відчули себе потрібними
·Другий Перший дзвоник
·«Львівські старти»
·На Львівщині побільшає копалень і …гірників
·КІЛЬКА СЛІВ
·Хто з»їв наше м»ясо?
·Міліція себе береже
·Наступ на корупцію триває
ПОСТУП З КРАЮ
·АРХІВАРІУС
·«Здатися Росії» — означає загинути»
·Міськрада «погодилася на Польщу»
·Японський професор захоплений нашим містом
·Мовчання преси — золото
·А віз і нині там
·Токсикодермія: більше запитань, аніж відповідей
ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Пропровокація Гюнтера Фергойгена
·Праведність консерватора і реформатора
·Росія і далі воюватиме з Японією
ГЕОПОЛІТИКА В ПОСТУПІ
·Гільйотина
ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Скарби загиблого «Конкорда»
·Світ кави по-в»єтнамськи
·Березовський передав ОРТ журналістам. Путін залишився ні з чим
·СВІТ
АРТ-ПОСТУП
·Час — це риба
·«Львів у серці моєму»
·Перший дзвінок міленіуму
ПОСТУП В РЕЛІГІЮ
·Національна Церква: проблеми і помилки
·Молодь шукає Бога, але Бога живого
СПОРТ-ПОСТУП
·«Мертвий» метр і манкурти футболісти
·СПОРТ-БЛІЦ
POST-ФАКТУМ
·КАЛЕНДАР
·Модні етапи минулого століття

от admin