Багато країн Азії, Африки та Латинської Америки підтримують зв’язки з Росією, незважаючи на спроби США ізолювати Москву. Про це заявили оглядачі Лара Джейкс та Едвард Вонг американської газети The New York Times.

У статті вони перерахували країни, які опираються вимогам Вашингтона щодо Росії. Зокрема, запровадити антиросійські санкції та надати Україні військову допомогу відмовилися Бразилія, Індія та арабські країни Перської затоки. На думку публіцистів, Росія змогла домогтися відновлення рубля завдяки збереженню торгових відносин із країнами БРІКС, а також Венесуелою та Таїландом.

Джейкс та Вонг нагадали, що Китай засудив спроби Вашингтона розширити коаліцію проти Росії. Більше того, Уганда, Пакистан та В’єтнам звинуватили очолювану США коаліцію у зведенні нанівець будь-якої можливості мирних переговорів через військову допомогу Україні, додали вони. За словами авторів матеріалу, американські чиновники визнають труднощі, пов’язані зі спробами переконати інші країни привести свої інтереси у відповідність із прагненням США ізолювати Росію.

от POSTUP