Виконувач обов’язків голови Львівської ОДА Микола Кміть пообіцяв почати свою діяльність на посаді із себе. «Я буду старатися якомога ефективніше використовувати свій час, бо в кінцевому підсумку це проектується на якості життя наших співгромадян», — заявив 29 лютого, під час брифінгу для журналістів.

М.Кміть поінформував, що прийняв пропозицію Президента обійняти цю посаду, коли «Віктор Андрійович розказав про свої погляди на розвиток регіону. Вони є чіткі, стратегічні і зрозумілі для мене».

Т.в.о. голови ЛОДА збирається сконцентруватися над реалізацією Стратегії розвитку Львівщини й програм, стратегічно важливих для Президента. «Є Стратегія розвитку Львівщини, де досить гарно все написано». Зокрема, за його словами, серед стратегічних напрямків — розвиток освіти. «Область має бути освіченою — це лінія Президента», — зазначив М.Кміть.

Посадовець пообіцяв «підтягнути» рівень медицини». «Там, де ситуація найгірша, можливо, це стосується сільської місцевості, першої медичної допомоги — треба підтягнути хоча б до середнього рівня».

Крім цього, М.Кміть обіцяє працювати над дорогами. «Це дві проблеми — і їх якість, і безпека наших громадян».

Микола Кміть заявив, що налаштований на конструктивний діалог із найбільшими фракціями Львівської обласної ради — «Нашою Україною» та БЮТ.

«Вибудовуватиму стосунки за принципом досягнення абсолютно взаємного порозуміння. Їх бажання, засвідчені у їхніх програмних речах, абсолютно співпадає із моїм баченням. У цьому питанні я не бачу жодної проблеми. Потрібно домовлятися. Часом люди, які говорять про одне і теж однаково, просто не чують один одного. Тому потрібно зустрічатися і вирішувати питання», — переконаний новий губернатор Львівщини.

Щодо кадрових змін, то новий керівник Львівщини відзначив наступне: «Я говорив, і повторюю, що буде застосовано підхід у кадровому питанні, який базується на двох дуже простих речах — це професійний рівень та бажання працювати, тобто мотивація. За цим принципом буде оцінено усю команду: від найнижчого посадовця — до самого верху. Якщо буде негативне співвідношення, то, очевидно, буде прийняте рішення про зміни», — наголосив М.Кміть. Він додав, що віковий чинник не гратиме ролі: «Наші співгромадяни не можуть залежати від чийогось віку, потрібно якісно вирішувати питання». «Шоу не буде», — запевнив насамкінець М. Кміть.

Також Микола Кміть зізнався, що ще не знає, як готувати область до Євро-2012. «Я ще не маю бачення щодо підготовки регіону до Євро-2012. Ще не брав участі у жодних нарадах. Поки що мені лише готують матеріали, я їх обов’язково вивчу. Проте я не бачу загрози. Загроза може бути лише, якщо нічого не робити», — заявив він.

За матеріалами ZAXID.NET

от POSTUP