Мешканка міського округу Екурхулені, ПАР, сіла на м’ясну дієту, стала завзятим мисливцем і назвала себе готовою до апокаліпсису. Про це повідомляє Daily Mail.

43-річна Колет Крик з дитинства страждала через алергію на овочі та фрукти. З 18 років вона сіла на білкову дієту і відчула себе значно краще. Коли жінка вирішила народити дитину, у неї знову виникли проблеми зі здоров’ям. Жінка направила своє волосся на тест ДНК і з’ясувала, що має підвищену чутливість до ефіру саліцилової кислоти — хімікату, який використовується в рослинництві для боротьби зі шкідниками та хворобами.

Крик повернулася до білкової дієти, і пізніше вирішила, що полюватиме, щоб добувати м’ясо самостійно. Вона почала полювати у 2019 році. Незабаром жінка купила цибулю та стріли і почала тренуватися для свого нового хобі. Вона цілий рік практикувалася у стрільбі з лука, перш ніж вперше застосувала свої навички на практиці. Першою твариною, яку вона здобула на полюванні, став бородавочник.

«Я обрала лук і стріли, бо вогнепальна зброя дає нам надто велику перевагу. Для мене це не схоже на полювання», — заявила вона. Крик ходить на полювання лише тоді, коли у її холодильнику закінчується запас їжі. Вона вбиває лише тих тварин, яких планує з’їсти. Загалом мисливець вбиває близько п’яти тварин на рік.

У жінки двоє дітей: дев’ятирічний Кольт та 11-річний Коді. У молодшого сина Крик така ж підвищена чутливість до ефіру саліцилової кислоти, як у неї. Мати планує навчити сина вести такий самий спосіб життя. «Тим, хто хоче почати полювати, щоб добувати собі їжу самостійно, раджу почати це робити. Принаймні я знаю, що коли настане апокаліпсис, я зможу прогодувати себе», — заявила Крік.

Від інших людей жінка отримує переважно позитивні відгуки. Люди кажуть, що коли станеться апокаліпсис, їм хотілося б, щоб вона була з ними. Інші заявляють, що вбивати тварин – це ганьба. Крик стверджує, що полювання — її пристрасть, і їй подобається бути частиною життєвого циклу. «Сім’я підтримує мене та вражена моїми досягненнями. Мої діти пишаються своєю матір’ю», — наголосила вона.

от POSTUP