Продукція Радехівського молокозаводу «Галичина» — ще поживніша і корисніша

Ольга ПЕКАРСЬКА

Нова торгова марка „Молочар», якою після масової народної деґустації в торгівлі відзначено всю продукцію Радехівського молокозаводу „Галичина», гарантує споживачам нову високу харчову цінність біокефірів, біойогуртів, біосметани, твердих сирів та іших виробів, а також — їхню екологічну чистоту.

Готуючись до впровадження нової торгової марки „Молочар», в Радехові зробили смачний акцент на виробництві саме серії біопродуктів. Тому що ця легка і поживна їжа(як ранкові пробіжки чи відмова від тютюну) вже давно стала обов’яковим компонентом в харчуванні людей цивілізованих країн, які вибрали здоровий спосіб життя. Рецепт біологічного сквашування молока, що є джерелом білків, вуглеводів, жирів, мікроелементів та вітамінів, людині підказала сама природа. Понад десять років тому відома всьому світові своїми традиційними заквасками данська фірма «Хансен» (заснована у 1874 році) скопіювала унікальну формулу імуномодулюючих мікрокультур, винайдених в організмі немовляти. А потім промисловим шляхом створила їхній аналог.

Ці пробіотичні мікроорганізми взялися використовувати як закваску і, зокрема, на Радехівському молокозаводі „Галичина» для виготовлення нового класу кисломолочних харчів — біопродуктів (назва — від пробіотичні) під торговою маркою „Молочар».

Поєднання відомих голландських біокультур від „Хансена», молока, зібраного в екологічно чистому прикарпатському реґіоні України, та багаторічної майстерності галицьких молочарів дозволило створити нову особливу гаму біокефірів, питних та десертних біойогуртів, біосметани та інших молокопродуктів. Вони однаково легко засвоюються організмом дитини і людини літнього віку, очищають та омолоджують його, мають лікувально-профілактичні властивості. Але, крім того, як зазначають шанувальники „Молочара», радехівські вироби вирізняються своїм особливим натуральним домашнім смаком, який запам’ятовується з першої проби.

Щоб посилити харчову та лікувальну дію біопродуктів, їх випускають різної жирності і „заправляють» тільки натуральними наповнювачами — персиком, вишнею, полуницею, тропічними плодами, абрикосом, малиною. Радехівський молокозавод, наголошує генеральний директор підприємства Сергій Гибай, закуповує фруктово-ягідну сировину в перевірених вітчизняних виробників, які мають власні плантації і самі вирощують екологічну вітамінну продукцію для переробки.

Аби донести до споживача всі оздоровчі властивості „Молочара», на підприємстві змонтували нову шведську лінію „Тетра Пак» та запровадили сучасну європейську технологію виробництва. Завдяки цьому, без застосування консервантів та стабілізаторів, делікатна продукція „живе» повних два тижні.

Крім того, утримати тривалу свіжість в пакеті чи скляночці „Молочара» дозволяє спеціальне імпортне упакування. Наприклад, тришарова плівка з безпечного харчового поліетилену гарантує 14-денне зберігання молочних виробів, надійно захищає їх від сонячних променів, температурних та атмосферних перепадів. Крім того, плівкова упаковка, витримуючи півлітрові (біойогурти, біосметана, біокефір)та літрові (молоко) навантаження, дозволяє купувати більші порції продуктів і суттєво заощаджувати кошти споживачів на вартості пакувальних матеріалів.

Коригувати ціну і зручність покупки можна також, вибираючи з трьох видів тари — картонної, поліетиленової і пластмасової та різної її місткості — від 125 грамів до одного літра.

Сьогодні фахівці радехівського молокозаводу працюють над розширенням і вдосконаленням апетитного і здорового асортименту „Молочара». Як розповіла головний технолог підприємства Любов Моцяк, незабаром на прилавку з’являться біопродукти, збагачені мікроелементами та вітамінами. А для кращого їх засвоєння і продовження дії самих біобактерій, будуть використані спеціальні природні добавки. Тоді „Молочар» максимально віддасть людині все цінне, що подарувала йому природа.

от POSTUP