На клопотання Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА державна комісія ТЕБ і НС залишила Львівську область у червоній зоні, оскільки епідемічна ситуація наразі ще не до кінця стабільна.Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис на брифінгу: «Питання про вихід Львівщини з червоної зони було на порядку денному позачергової державної комісії ТЕБ і НС, але враховуючи те, що наші показники хоч дійсно стали кращими і дозволяють нам виходити з цієї зони, проте ми маємо повільні тенденції і ризики, що при виході саме зараз можуть статися погіршення.

Казино Золотий Кубок: азартні ігри на справжні гроші

Тому прийняте рішення, що наша область залишається в червоній зоні на прохання безпосередньо Львівської державної адміністрації».

За словами Чемериса, до цього питання в разі стабільної ситуації державна комісія ТЕБ і НС зможе повернутися наступного тижня.

Протокол позачергового засідання комісії від 23 листопада свідчить, що було погоджено відкласти вихід із «червоної» зони також Луганської області.

Тим часом чинні карантинні обмеження у Львові продовжили до 13 грудня.

Про це йдеться на facebook-сторінці заступника міського голови Львова Андрія Москаленка.

Наразі регіональна комісія з питань технологічно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила продовжити карантин у місті.

За словами Москаленка, станом на 26 листопада в медичних закладах міста перебуває 605 пацієнтів з діагнозом COVID-19.

Також комісія винесла попередження через порушення карантину кільком закладам: спорткомплекс «Євроспорт», «Eros show bar», «Custom lounge bar», «Pulse Lounge bar&Karaoke;», Кінотеатр «Multiplex» у ТРЦ Victoria Gardens.

У минулу п’ятницю, 19 листопада, міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що школярі 5-11 класів відновлять очне навчання.

У Львові посилили карантин 1 листопада, зокрема запровадивши дистанційне навчання для всіх класів школи.

от admin