Вживлення чіпів у мозок людини може допомогти людям з обмеженими можливостями. Про це у статті для китайського журналу China Cyberspace написав засновник Tesla та Neuralink Ілон Маск, передає кореспондент китайського державного агентства «Сіньхуа» Ян Лю.

За словами Маска, нейронні чіпи Neuralink на даному етапі допомагають в індивідуальному порядку людям, які отримали серйозні травми. Як приклад він розповів про 25-річну молоду людину, яка потрапила в ДТП на мотоциклі, яка тепер не може самостійно їсти. Бізнесмен пояснив, що в цьому випадку чіп буде запрограмований на лікування чи полегшення черепно-мозкових травм.

Нова технологія також допоможе відновити рухові функції кінцівок людям з травмами хребта. Крім того, її можна використовувати для лікування розладів психіки. Чіпи також допоможуть паралізованим людям використовувати свій мозок для роботи з комп’ютерами та смартфонами.

«З розвитком нейрокомп’ютерного інтерфейсу в довгостроковій перспективі ця технологія дозволить розширити канали зв’язку між зовнішнім світом і мозком людини, отримати доступ до інших областей мозку та нових нейронних даних», — написав Маск.

Бізнесмен вважає, що технології його компаній допоможуть досягти найкращого майбутнього для людства.

от admin