Колишній секретар РНБО Олександр Данилюк побився з радником голови ОПУ Тимофієм Миловановим.

Бійка сталася на святкуванні дня народження Данилюка, на яке завітав Милованов.

Перед цим Милованов та Данилюк відійшли в сторону та говорили. В результаті чоловіки почали сваритися.

Після цього Данилюк попросив Милованова залишити свято та доповісти Єрмаку, що його вигнали з дня народження.

В якийсь момент Милованов звернувся до Данилюка зі словами: «Тобі згадати, як ти в часи Януковича працював?».

Після цього колишній секретар РНБО вдарив радника голови ОПУ з криком: «Ти покидьок, я з перших днів був на Майдані».

Їх розбороняв депутат Київради Дмитро Білоцерковець та колишній заступник генпрокурора Віктор Трепак.

В результаті, Трепак вивів Милованова зі свята. Радник Єрмака отримав пошкодження брови.

Згодом один із фігурантів інциденту — Милованов дав своє пояснення того, що сталося. За словами Тимофія Милованова, колишній секретар РНБО Олександр Данилюк вдарив його, бо Данилюва не допустили до конкурсу на главу Бюро економічної безпеки.

Про це радник голови ОПУ Тимофій Милованов написав на своїй Facebook-сторінці: «Вчора Олександр Данилюк вдарив мене. Що відбулось якщо забути про прізвища?

Кандидат на голову Бюро Економічної Безпеки запросив до себе на день народження голову конкурсної комісії з відбору голови. І вдарив його.

Чому? Бо кандидату не сподобалось рішення комісії про його відсторонення від конкурсу».

Деталі: Милованов стверджує, що Данилюк вважає себе «реформатором». Хоча, за його словами, через тиск на комісію, яка обирає главу БЕБ, Данилюк – «гопнік».

«Подумайте, чи хочете ви мати головою БЕБ людину, яка б‘ється замість того, щоб правильно заповнити документи або піти в суд оскаржити рішення про відмову в допуску до конкурсу, якщо вона вважає себе правою», резюмував Милованов.

Милованов додав, що посада голови БЕБ вимагає сильної психічної стабільності, а Данилюк «показав, як він реагує на стрес».

Також, за його словами, кандидати, яких не допустили, будуть намагатись дискредитувати конкурс через використання недоброчесних правоохоронців і про це йому казав сам Данилюк.

Милованов запевняє, що вони з Данилюком друзі і він не знав про рішення комісії, коли приймав запрошення на день народження: «Його дії були неадекватні. І таке неприйнятно. Але це окремий епізод. В цілому він нормальна людина».

Він також додав, що спочатку розмова з Данилюком була конструктивною, а потім він став неадекватним.

Водночас колишній секретар РНБО Олександр Данилюк заявив, що радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов, з яким вони почубились напередодні, зняв його з конкурсу на директора Бюро економічної безпеки за вказівкою з Банкової, той все заперечив.

Про це Данилюк написав у Facebook: «В особистій розмові вчора Тимофій визнав, що виконав вказівку від Офісу Президента – зняти мене з конкурсу на посаду директора БЕБ у будь-який спосіб. А потім запропонував мені йти в Окружний адміністративний суд Києва під керівництвом Вовка. Саме той зашкварений суд, який досі не ліквідували тільки тому, що суддя Вовк, як і Милованов, погодився бути фунтом Офісу Президента».

Колишній секретар РНБО стверджує, що у нього немає і не може бути конфлікту з Миловановим, а ОП намагається все зробити для того, щоб представити ситуацію як особистий конфлікт.

Водночас, Милованов заперечив слова Данилюка про вказівку із Банкової. Він каже, що колишній секретар РНБО бреше. Радник керівника ОП також відкидає звинувачення Данилюка щодо співпраці із владою, згадуючи як його опонент працював в часи Януковича: «Олександр Данилюк бреше. Я не говорив що була вказівка Офіса зняти Данилюка. Навпаки, я сказав що це рішення комісії — зняти 11 кандидатів. Рішення готувала робоча група на основі закону. Комісія затвердила це рішення. Коли Данилюк дізнався, що це було рішення незалежне від офісу і що я особисто вважаю це рішення правильним – він збісився…

Данилюк не реформатор, а гопнік і позер. Він застосовує фізичний і моральний тиск. Реформа БЕБ не його реформа, вона була підготовлена іншими людьми. Він ні чим не відрізняється від Януковича або Коломойського. Бо він застосовує ті самі методи. Данилюка не цікавить доля України, а тільки своє его і влада. Більше того, він зрадник. Він зрадив всі команди з якими працював – Януковича, потім Порошенка, пізніше Зеленського.

Є правила які потрібно виконувати. Конкурс ведеться не на ФБ, а процедурно на основі фактів. Данилюк неадекватна людина, яку і близько не можна допускати до влади або державної служби».

29 липня конкурсна комісія не допустила Данилюка до конкурсу на посаду директора Бюро економічної безпеки – не підійшов диплом Університету Індіани.

Голова цієї комісії – Милованов.

от admin