Дієтологи перерахували продукти для сніданку, які не містять необхідних поживних елементів та небезпечні для фігури. Їхні слова наводить Eat This, Not That!

Фахівці пояснили, що сніданок — один із найважливіших прийомів їжі, особливо якщо людина намагається скинути зайву вагу. Вони додали, що правильний сніданок має бути багатий на білок і клітковину, але при цьому містити невелику кількість цукру.

Дієтолог Крістін Мілмайн назвала пончики та випічку поганим вибором, оскільки в такій їжі міститься багато цукру, шкідливих жирів та дуже мало клітковини. Відчуття ситості після солодкої випічки швидко минає, і як наслідок це може стати причиною переїдання. Як альтернатива для ароматизованого солодкого йогурту дієтолог Джинан Банна порадила снідати грецьким йогуртом і додавати в нього свіжі ягоди та фрукти самостійно.

До списку небажаних продуктів для сніданку дієтолог Ханна Бірн додала тост із олією та кекси. Вона пояснила, що головна проблема полягає у тостовому хлібі. Якщо дуже хочеться з’їсти бутерброд з маслом, краще вибрати корисніший сорт хліба. У кексах міститься багато борошна і калорій, але зовсім мало білка, тому наїстися ними на тривалий час не вийде.

Дієтолог Жанетт Кімсзал зробила висновок, що солодкі пластівці теж краще виключити з раціону — в них дуже мало поживних елементів і багато цукру.

Раніше повідомлялося, що американський дієтолог Ерін Палінскі-Уейд описала дихальну вправу, яка допомагає позбавитися жиру на животі. За словами експерта, нерідко жир відкладається у цій галузі тіла з вини гормонів стресу.

от POSTUP