Мар’яна П’ЄЦУХ

Львівський гурт «Чорний вересень» невдовзі здивує львів’ян та й всю Україну. Адже «вересні» готують до випуску перший свій альбом «Ти під хмарами». Тим самим «ЧВ» стане винятком із правил, оскільки побачити диск якогось львівського виконавця у Львові, не говорячи вже про Україну, практично не можливо. Причиною тому є, насамперед, те, що нашим співакам бракує коштів на таку розкіш, як випуск власного альбому. Проте солістка «ЧВ» Тамара Горгішелі вважає, що тут головне не гроші, а велике бажання.

Як розповіла фронтвумен «ЧВ» «Поступові», робота над плитою почалася ще рік тому. На цей час гурт записав тринадцять пісень, які й увійдуть до альбому. Записи уже давно знаходяться в одній із київських студій. Нещодавно «ЧВ» в Київ надіслали і макет обкладинки. Те, що робота над альбом триває вже протягом року, Тамара пояснює тим, що у Львові, як правило, цей процес гальмується і по-іншому не виходить. Гурт сподівається, що за два місяці альбом вже таки буде на прилавках не лише Львова, а й усієї України. А перед тим «ЧВ» збирається провести хорошу презентацію, швидше за все, у львівській «Ляльці».

Дев’ять пісень з альбому були записані, за словами Тамари, на найдорожчій львівській студії «МД». До альбому ввійдуть також чотири найстаріші композиції, найпопулярніші з яких «Стрибаємо» та «Небо». Аранжування до них робила сама вокалістка гурту. Ці пісні звучатимуть трохи по-іншому від решти, оскільки тоді у складі «ЧВ» було ще четверо дівчат і не було музикантів-хлопців.

Тамара характеризує альбом як пройдений етап «ЧВ». «Це наше минуле. Це наша історія. Альбом не є відображенням сьогоднішнього «Чорного вересня» чи його майбутнього».

Хоч дебютний диск «ЧВ» ще не втілений в життя, гурт вже працює над наступним альбомом. На сьогодні, за словами Тамари, на сімдесят відсотків готовий його репертуар, але він наразі не записаний на студії. «У нас зараз вже трохи інша стилістика, інший напрям. Тут суміш року, поп-музики і якихось дансових наворотів. Хоч поп-рок, як і раніше, буде нашим домінуючим стилем».

 

от POSTUP