Зоряна ГУМЕНЕЦЬКА-РИФЯК

Дев’ять десятих усіх вражень ми отримуємо через орган зору. Зір був і залишається головним інформатором навколишнього світу. Тому, звичайно, окуляри — один із найнеобхідніших винаходів людства.

Майже третина населення цивілізованих країн носить окуляри. Вже сьогодні ми можемо спробувати знайти «золоту середину», вибираючи окуляри — поєднати медичні вимоги та засади естетики.

Нещодавно у Львові на вулиці Чайковського, 18 розпочався прийом пацієнтів у новому Центрі оптометрії. Відкриття центру — це своєрідний прорив у галузі діагностики захворювання ока та вад зору як у дітей, так і в дорослих. Найсучасніше офтальмологічне обладнання дає змогу проводити діагностику і лікування захворювань ока на найвищому рівні: без розширення зіниці, без ризиків травми для пацієнта та перенесення інфекції від одної людини до іншої, особливо СНІДу. Особливо важливим є те, що після проведення діагностики органу зору в Центрі оптометрії, пацієнт може відразу ж повертатись до звиклої активної роботи. Адже при обстеженні очей не використовуються краплі. Нове сучасне обладнання дозволяє проводити обстеження без будь-якого дискомфорту для пацієнта.

Слід зазначити, що на сьогодні Центр оптометрії є обладнаний унікальним для українських теренів устаткування, якого немає навіть у Києві. Але як зауважила директор центру Галина Рудавська, апарати без людей, то є «глиба металу» та комп’ютерної техніки, njve найважливіші — спеціалісти, які будуть з ними працювати. Колектив пані Галини пройшов вишкіл у провідних фахівців світу.

Також Центр оптометрії пропонує найпередовіші технології в галузі виробництва окулярів. Верстати на яких проводиться виробництво окулярів — це техніка нового покоління. Їх можна назвати міні лабораторіями. Надточне сканування оправ, враховуючи так звані 3D технології, виключають неправильні посадки обробленої лінзи в оправу. Ці верстати дають можливість обробляти будь-які види існуючої лінзи — мінеральне скло, пластик (органічне скло), полікарбонат — для всіх типів оправ (металеві, пластикові, півобідкові, оправи на гвинти). Важко собі уявити операції, які не можуть провести ці верстати. Це точність, якість, швидкість у процесі обробки лінзи та виготовлення окулярів взагалі. «Окуляри за годину» — власне так. Бо вам непотрібно тратити час, чекаючи на нові окуляри. А для гарного вигляду вашим окулярам можуть надати будь-яке забарвлення. Навіть для тих пацієнтів, які мали колись проблему з підбором окулярів у зв’язку з нестандартним розмір обличчя, вона залишиться у минулому. «Наш колектив має ексклюзивні права від Каліфорнійської фірми Eagles Eyewear, яка унікальна своєю характеристикою. Її девіз — Big and tall, що в перекладі означає «великий і тоненький». Ми підберемо оправу всім пацієнтам: з класичним чи нестандартним розміром обличчя (повним або дуже худим)», — розповіла Галина Рудавська. Оскільки Центр оптометрії має ексклюзивні права на торгівлю оптометричними продуктами в Україні, ціни для пацієнта будуть доступними. Як зазначила директор центру, вже у цьому місяці буде проходити акція «Оправи для дітей». В Україні дуже важко купити окуляри дитячих розмірів, бо, як правило, це дорогі дизайнерські вироби, і не усі батьки можуть собі їх дозволити. «Ми хочемо справді забезпечити усіх хорошою якісною продукцією, тому починаємо з найменших пацієнтів. Щоб діти не травмувалися окулярами, ми будемо давати пластик, гумові навушники та спеціальні м’які подушечки на ніс», — каже пані Галина. До речі, для Галини Рудавської офтальмологія є династійною, адже її мати — Анна Тур’янська — була відомим окулістом, кандидатом медичних наук. Центр оптометрії — продовженням сімейної справи.

Нині для пацієнтів, що ведуть активний спосіб життя і хочуть відмовитись від окулярів Центр оптометрії пропонує також і широкий вибір контактної корекції. Ще одне, якщо проблем із зором у вас нема, то можна просто зайти на вулицю Чайковського, 18/2 та підібрати для себе сонцезахисні чи спортивні окуляри провідних фірм світу або зателефонувати за номером 96-71-12 для отримання довідок про роботу центру.

от POSTUP