22 жовтня стало відомо, що на знімальному майданчику в штаті Нью-Мексико Болдуїн випадково вбив одну людину та поранив іншу. Загинула українка — 42-річна фотографка та кінооператорка Галина Гатчінс.

«Міс Гатчінс була гелікоптером доправлена до лікарні Університету Нью-Мексико, де лікарі констатували її смерть», — повідомив шериф.

Поранений, режисер Джоел Соуза, перебуває в лікарні.

Зазначається, що Болдуїн добровільно погодився поспілкуватися зі слідчими. Жодних звинувачень наразі не висунуто, зйомки призупинили.

ЗМІ оприлюднили фото та відео з місця події.

Галині Гатчінс було 42 роки, у неї залишився син.

Галина вивчала міжнародну журналістику в Київському національному університеті. В 2015-му році вона закінчила American Film Institute та встигла попрацювати над такими картинами як «Blindfire», «Archenemy» та «Darlin'». Журнал American Cinematographer у 2019-му проголосив Гатчінс висхідною зіркою американської кіноіндустрії.

Колеги та друзі загиблої лишають у мережі гіркi триб’юти, відзначаючи її блискучий талант.

Останній допис Гатчінс у Instagram був про зйомки.

«Одна з додаткових плюшок знiмання вестерну — те, що в вихідний день можна покататися верхи:)», — поділилася вона.

У МЗС України «Українській правді» повідомили, що отримано підтвердження того, що Гатчінс була українською громадянкою. Генеральне консульство України в Сан-Франциско з‘ясовує обставини та взаємодіє із американськими правоохоронцями в контексті розслідування. Консули також встановлюють зв‘язок із рідними українки, аби надати необхідну консульську і правову допомогу.

Что нового появилось в Джойказино в 2021 году

Трагедія нагадала про смерть Брендона Лі, сина Брюса Лі в 1993-му. 28-річний актор так само загинув від пострілу: замість холостого набою пістолет виявився зарядженим справжнім.

Сам Алек Болдуїн повідомив, що співпрацює зі слідством після нещасного випадку на зйомках фільму «Іржа» (Rust), коли він випадково застрелив операторку-українку Галину Гатчінс: «У мене немає слів, щоб передати, який я шокований і засмучений трагічним нещасним випадком, який забрав життя Галини Гатчінс, дружини, матері й нашої колеги, якою ми глибоко захоплювалися.

Я повною мірою співпрацюю з поліцією в розслідуванні, покликаному встановити, як сталася ця трагедія, і я підтримую зв’язок з її чоловіком, пропонуючи свою підтримку йому і його родині.

Моє серце болить за її чоловіка, їхнього сина та усіх, хто знав і любив Галину».

Тим часом профспілка працівників індустрії розваг в Лос-Анджелесі повідомила, що в пістолеті, з якого стріляв актор Алек Болдуїн на зйомках фільму «Іржа» (Rust) та випадково вбив українку, був один бойовий патрон.

«Актор випадково вистрілив одним бойовим патроном на знімальному майданчику, поранивши оператора і режисера», це повідомлення профспілка розіслала усім своїм членам.

Тим часом у шерифа повідомили, що поки рано робити висновок, який тип патрона був у зброї.

Водночас слідчі розповіли, що дізналися від свідків. Зокрема, асистент режисера на зйомках фільму «Rust» Дейв Холлс був упевнений в тому, що пістолет, який він передав Алеку Болдуїну, не був заряджений бойовими патронами, саме цю інформацію він озвучив і акторові.

Представники слідства поділилися з журналістами першими даними, які отримали в ході вивчення обставин смерті 42-річної кінооператорки Галини Гатчінс, яка була українкою. Режисер Джоел Соуза, який стояв за Гатчінс під час зйомок, був поранений — 48-річного чоловіка госпіталізували з травмою плеча.

За даними слідства, реквізитний пістолет, з якого Алек Болдуін випадково застрелив оператора Галину на знімальному майданчику, був виданий йому помічником режисера. Свідки розповіли, що той дав зрозуміти артисту, що зброя безпечна.

Помічник режисера взяв один з трьох реквізитних пістолетів, які підготував спеціаліст зі зброї (що працює на зйомках), і передав його Алеку Болдуїну. Згідно зі зібраними свідченнями, він оголосив, що пістолет не заряджений. Помічник режисера також не знав, що в зброї були бойові патрони.

У матеріалах поліції зазначено, що забруднений кров’ю одяг Болдуїна був вилучений як доказ разом з пістолетом. Іншу реквізитну зброю також забрала поліція.

от admin